ברוכים הבאים ללוח המודעות החדש של שתיל. 

 

שתיל הוא ארגון שמספק שירותי תמיכה וייעוץ לקידום שינוי חברתי. לוחות המודעות שבאתר מיועדים לשרת ארגונים, התארגנויות ופעילים לשינוי חברתי, ולקשר בין ארגונים והתארגנויות שמציעים תפקידים בתחומי הפעילות הרלוונטיים ובין אלו המעוניינים לעסוק ולפעול בהם. באתר מתפרסמות מודעות עבודה (מודעות דרושים ומודעות בהם אנשים מציעים עצמם לעבודה) ומודעות כלליות, המיועדות להחלפה ומסירה של ציוד בין ארגונים. 

 

לוח שתיל הוא לוח חברתי-אזרחי - רק מודעות של ארגונים ועמותות לשינוי חברתי או מודעות העוסקות בנושאים אלה ומקדמות שוויון יפורסמו

 

שתיל מתנגד לאפליה בתעסוקה על רקע אישי, מגדרי, אתני, לאומי או כל רקע אחר. בהתאם למדיניות הארגון אשר אינו פועל מחוץ לקו הירוק איננו מפרסמים מודעות הנוגעות למשרות הממוקמות מעבר לגבולות הקו הירוק. במידה ותרצו לתקן את המודעה ולפרסם את המשרה באזורים אחרים אנא שלחו לנו נוסח מתוקן ונשמח לפרסמה.

 

שתיל שומר לעצמו את הזכות לאשר את המודעות המופיעות באתר על פי קריטריונים הנקבעים ומתעדכנים מעת לעת על ידי ההנהלה.

אישור מודעות לפרסום יעשה תוך שלושה ימי עבודה, זאת מאחר שאנחנו עוברים על כל מודעה ומודעה, לוודא שאינה מכילה תוכן מפלה או פוגעני. 

שתיל נרתם למאבק איגוד העובדים הסוציאליים להגנה על שכר מינימאלי הוגן לעובדים/ות סוציאליים/יות. לפיכך, במידה ויובאו בפנינו עדויות מבוססות על מודעות המציעות שכר הנמוך מהוראת איגוד העובדים הסוציאליים בתחום זה, אנו שומרים לעצמנו את הזכות למחוק את המודעות מלוח שתיל.

מודעות תמחקנה באופן אוטומטי לאחר חודשיים מיום פרסומן.

לא ניתן "להקפיץ" מודעות בלוח שתיל. ניתן לשלוח טופס פרסום מודעה מחדש.

להסרת מודעה לחצו כאן (הסרת מודעה מתבצעת באמצעות שליחת דוא"ל למנהלת הלוחות).

 

יש לכם שאלה לגבי האתר או המודעות? לחצו כאן לעמוד השאלות והתשובות של שתיל.

 

לבקשות לגבי הסרת מודעות, יש לשלוח מייל לכתובת Support@shatil.nif.org.il 

 

השירות הוא בחינם ובכפוף לתנאי השימוש באתר.