קול קורא בנושא צמצום פערים וקידום השיוויון בבריאות

בית הספר לבריאות הציבור בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב
13.9.2022

אוניברסיטת תל אביב מקדמת תכניות לחיזוק החברה האזרחית והדמוקרטיה ופועלת להגברת המעורבות וההשפעה של סטודנטים וסגל על החברה בישראל.

לקראת שנת הלימודים תשפ"ג, בית הספר לבריאות הציבור בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב, ותוכנית "מתחברים פלוס" קוראים לאירגונים העוסקים במאמץ לצמצום פערים וקידום השוויון בבריאות, להגיש מועמדות לשיתוף פעולה

עם הקורס

"צמצום הפערים וקידום השיוויון בבריאות: מהתאוריה ליישום בשטח"

במסגרת הקורס האקדמי לעיל, סטודנטים/יות לתואר שני בחוג לבריאות הציבור ישתלבו בארגוני החברה האזרחית ויפעלו בהיקף של 25 שעות לכל סטודנט במהלך סמסטר אחד

הסטודנטים יחשפו ליעדים ופעילות הארגון ולאתגרים איתם הארגון מתמודד ויפעלו בתחום או פרויקט שיוגדר מראש. הפעילות של הסטודנטים יכולה להיות פעילות רוחבית שקשורה למטה הארגון או פעילות מול קהל היעד עצמו.

לדוגמא – עזרה בבניית אסטרטגיה של קידום בריאות, בניית דפי עמדה או מחקר בתחום העיסוק של הארגון, עזרה במרפאות ייחודיות לאוכלוסיות מוחלשות. הסטודנטים יקבלו ליווי של צוות מקצועי מהחוג לבריאות הציבור ותוכנית מתחברים+.

דרישות מהארגון:

במסגרת שיתוף הפעולה הארגון נדרש להעמיד איש/ת קשר מקצועי/ת מטעם הארגון להגדרת מטרות הפרויקט בשלב טרום קליטת הסטודנטים, ולספק ליווי שוטף של הסטודנטים לאורך הסמסטר.

הפעילות תחל בנובמבר 2022 ותסתיים באמצע ינואר

אנו מזמינים ארגונים מהמגזר השלישי והציבורי, להגיש מועמדות לתוכנית עד לתאריך ה-20.9

להלן לינק לשאלון הגשת מועמדות