קול קורא לארגונים ומיזמים להגיש מועמדות לקבלת סטודנטים לקידום פעילות 
בשנת לימודים תשע"ז (2016-2017)
 
גם בשנת תשע"ז דיקנאט הסטודנטים במכללת הדסה בירושלים בשיתוף עמותת מלי יקיימו את הקורס "יזמות חברתית – תיאוריה ומעשה" הכולל מרכיב אקדמי והתנסות מעשית של כ-30-50 שעות בארגון\מיזם הפועל בירושלים. מטרת הקורס הינה לאפשר לסטודנטים היכרות משמעותית עם עולם היזמות החברתית וזאת תוך כדי פיתוח תפיסה יזמית ופרואקטיבית ושילוב ביוזמות קיימות. את הקורס מובילים ומלווים ד"ר דורון שולצינר ומילנה יערי.
 
במסגרת הקורס הסטודנטים לומדים תפיסות ומודלים שונים בתחום של יזמות חברתית לצד היכרות ויישום כלים המאפשרים לתכנן ולקדם פעילות מעשית בתחומים כגון: שיווק ומיתוג, פיתוח פרויקטים, עבודה  עם מתנדבים, בניית שיתופי פעולה וקידום פעילות פרואקטיבית במרחב ציבורי ו\או פוליטי, ועוד. הסטודנטים מקבלים הנחיה צמודה שמסייעת להם בקידום יוזמות בירושלים. 
 
המפגש בין אקדמיה לשטח מייצר מצב של win win. זהו מצב שבו הארגונים מקבלים משאב אנושי צעיר, אנרגטי, עם הרבה יוזמה, יצירתיות ורצון לתרום לחברה, והסטודנטים מקבלים הזדמנות להשתלב ביוזמה אזרחית-חברתית ולהתפתח מקצועית ואישית. 
 
אנו מזמינים ארגונים שמעוניינים לשלב סטודנטים ביוזמות קיימות להגיש מועמדות עד לתאריך 31.8.2016 דרך הקישור הזה
 
דגשים והנחיות לארגונים אשר יקלטו את הסטודנטים:
 
  • מטעם הארגון חייב להיות איש\אשת קשר שיילווה את הסטודנטים במהלך השנה וידריך אותם לפי הצורך.
  • בעת הגשת הבקשה יש לפרט באיזה פרויקט ישתלב הסטודנט ומה יהיה תפקידו ותחומי אחריותו.  
  • הציון של הסטודנטים בקורס מורכב באופן כזה ש 50% מהציון הסופי ניתן עבור החלק המעשי בשטח, כאשר 10% מזה יינתן על ידי איש קשר מהארגון שילווה את הסטודנטים לאורך השנה. 
  • תחילת ההשתלבות של הסטודנטים בארגונים תהיה לקראת סוף נובמבר וסיום ההתנסות המעשית תהיה באמצע יוני 2017. לאור זאת יש לתכנן פרויקטים בהתאם. 
  • ארגון רשאי לבקש עד 3 סטודנטים להתמחות. 
 
 
לשאלות ניתן לפנות לד"ר דורון שולצינר doronsh@hadassah.ac.il | מילנה יערי milana.yaari@gmail.com