מת"ש

054-4908042
renana.shimoni@outlook.com
הגר"א 29 ת"א
קישור

יעודנו הינו העסקה ושילוב אנשים עם מוגבלות במסגרת תעסוקתית מוגנת, תוך שמירה על כבודו של האדם המוגבל וזכותו להשתלב בסביבתו הטבעית. מטרת התעסוקה הינה הקניית ערכים נורמטיביים וחיזוק כישורים חברתיים.
המסגרת מיועדת לתושבי תל אביב יפו עם נכות נפשית, חושית, התפתחותית וגבוליים קוגניטיבית, שהופנו אלינו על ידי לשכות הרווחה בעיר או על ידי משרד הבריאות.

אנו מפעילים 3 מרכזים בתל אביב – האחד ברח' הגר"א 29 (אזור תחנה מרכזית ישנה) , השני ברח' אסא קדמוני 20 כפר שלם והשלישי ברח' צביה לובטקין 33 בנווה אליעזר.

במת"ש מועסקים מעל 150 משתקמים המלווים על ידי צוות של מדריכות שיקום ועובדות סוציאליות. הדגש בפעילותם והכשרתם של המדריכים הינו בהיבט השיקומי תעסוקתי.

העובדים במת"ש בעלי רמות תפקוד שונות ועל כן אנו משתדלים לדאוג למגוון רחב של עבודות המצריכות מיומנויות ברמות שונות. לרשותנו מחלקות :
• מחלקת הרכבות – הרכבה, מילוי ואריזת מוצרי צריכה.
• מחלקות כלליות – הכנה לדוור – הכנסות למעטפות כולל מדבקות נמען, הרכבת ערכות, הקמת מארזים.
• עבודות חשמל – הרכבת גופי תאורה ובדיקתם, הרכבת מפצלי חשמל, כבלים מאריכים, גרילנדות וכו'.
• כריכיה – הפקה, הדפסה והרכבת תיקיות וקלסרים, כריכת ספרי הנהלת חשבונות לארכיון. עבודות קיפול והדבקה כהשלמה להפקות דפוס.
• תוויות מחיר למוצרים – לרשותנו מכונות ייצור לתוויות, כולל הדפסה, שטנץ והשחלות חוטים.
• חנות בגדים – יד שניה ועודפים - בחנות עובדים המשתקמים בסידור סחורה, שרות ללקוחות וכל שאר הפעילויות, כמובן בליווי מדריכות שיקום. המטרות בפעילות החנות הן לאפשר אינטרקציה מול אוכלוסיה נורמטיבית וחיזוק יכולותיהם של העובדים בחנות. שותפים לפעילות מנהל הרובע, וועד שכונת נווה אליעזר.