יוניסטרים

03-9655571
info@unistream.com
הרב שלום שבזי 26 ראש העין
קישור

על יוניסטרים

נקודת הזינוק

בשנת 2001, כתוצאה מהעמקת הפערים הכלכליים-חברתיים במדינת ישראל, הוקמה עמותת יוניסטרים ע"י רוני צארום–יזם ואיש עסקים. מטרת העמותה היא לשנות את פני החברה במדינת ישראל ולהעניק לבני נוער מהפריפריה, אשר אינם חשופים למעגל ההצלחה הקיים במרכז הארץ, את ההזדמנות להצליח ולממש את הפוטנציאל הטמון בהם.

החזון

עמותת יוניסטרים שואפת לפתח הנהגה עסקית-חברתית, אשר תפעל למען שינוי חברתי וצמצום פערים בישראל ותיצור מעגל של הצלחה, סובלנות והגשמה עצמית.

אנו מאמינים כי אבני היסוד של מנהיגות עסקית המעורבת ויוזמת בקהילתה, הינן: הקניית ידע וערכים, כלי ניהול וניסיון מעשי ושינוי דפוסי חשיבה והעצמה אישית.

הדרך

ביוניסטרים אנו מעניקים לבני הנוער את מיטב הכלים כדי להפוך למנהיגים עסקיים וחברתיים בישראל – כלים המעצימים אותם ומשמשים להתפתחותם האישית ולתרומתם לקהילה. מעל 700 חניכים משתתפים בתכנית "מכשירים היום את מנהיגי העתיד' בכ-12 מרכזי פעילות ברחבי הארץ, אותם מלווים כ-760 מתנדבים מהשורה הראשונה של עולם העסקים בישראל על-מנת להקנות ידע, כלים וניסיון מעשי בעולם העסקים. את המעגל משלימים מעל 760 בוגרי יוניסטרים הנמצאים כיום בעיצומו של הגשמת חלומם ומהווים עבור חניכי ההווה הוכחה לכך שאין דבר העומד בפני הרצון.